Strefa pokazowa podczas 27 Finału WOŚP na Ursynowie

W czasie trwania naszej imprezy, będziecie mieli okazję poznać różne ursynowskie szkoły, oferujące różnorodne rodzaje aktywności. Począwszy od sztuk walki, a skończywszy na tańcu. Ponadto przygotowaliśmy pokazy, skierowane do dzieci. Odwiedzi nas m.in. iluzjonista który niczym David Coperfield będzie czarował odwiedzających 🙂

Będziecie mogli poznać bieżącą ofertę ursynowskich szkół, oferujących różne zajęcia dodatkowe i zapisać Wasze pociechy 🙂


Animatria - agencja eventowa, to firma zajmująca się prowadzeniem animacji dla dzieci i dorosłych. Nasi animatorzy to osoby wykwalifikowane, ale przede wszystkim kochające pracę z ludźmi, młode i zawsze uśmiechnięte 🙂

Pokazy planowane w godzinach:

Szkoła Tańca PASO, Agaty Kozioł, czyli szkoła tańca dla dzieci i dla dorosłych. Szkoła posiada dwie lokalizacje. Na Ursynowie (ul. Koncertowa 4), w Mysiadle Ul. Słowicza 1K, wejście od ul. Geodetów.

Pokazy planowane w godzinach:

Klub Judo Ryś - najlepszym klubem w klasyfikacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grupach junior młodszy, młodzik i dziecko. W tej kategorii rywalizowało ponad 90 klubów judo, ale jak widać właśnie klub z Ursynowa jest najlepszy w Warszawie.

Pokazy planowane w godzinach:

Emilia Szabłowska to utytułowana polska kickboxerka. W swojej karierze zdobyła sześć Pucharów Świata, była wicemistrzynią Europy i wicemistrzynią świata, dwanaście razy sięgała po Mistrzostwo Polski, a od czterech lat jest trenerką Kadry Narodowej Kadetów (czyli dzieci w wieku 10-15 lat).

Pokazy planowane w godzinach:

Zaprezentuje się Ursynowska szkoła SESHIN KLUB AIKIDO. Jest to sztuka walki łącząca w sposób harmonijny ciało i umysł ćwiczącego, w której głównym celem jest filozofia rozwoju i pojmowania życia.

Pokazy planowane w godzinach:

Wystapią tancerze Swing Duet - Stowarzyszenia Rehabilitacji i Tańca Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych

Pokaz planowany o godzinie:

Lubicie oglądać efektowną koszykówkę: wsady, rzuty za trzy punkty, sztuczki z piłką i inne ? To z KK Warszawa, będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć to wszystko na żywo.

Pokazy planowane w godzinach:

Grupa Ratownicza MEDIVAL - to społeczna jednostka ratownicza, współpracująca z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne. Zajmują się szkoleniami dorosłych i młodzieży.

Pokazy planowane w godzinach:

Szkoła Tańca Loocas Dance Center powstała 2010 roku. W ciągu 7 lat, opierając się na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu ludzi którzy tworzą to wyjątkowe miejsce, zbudowali szkołę, która jest jedną z wiodących szkół tańca w Polsce.